Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Sta mislite o njemu???

Go down 
+9
*Maria*
*Nesie*
$zmaj$
Anchy
rebelde_way_girl
***LeA***
n&n@
Tijana & Sajko
Nery
13 posters
AutorPoruka
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:24 pm

i sta mislite o njemu?????
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
Tijana & Sajko

Tijana & Sajko


Broj komentara : 32
Join date : 2008-11-11
Age : 31
Mjesto : OT akademija

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:24 pm

Mislim da je naslednik Tošeta Proeskog, nazdravlje njemu. XD Zaista je vrhunski pjevač i ima dobre izglede da pobijedi. I mnogo je lud. XD
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/tianna_y_adri
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:12 pm

ima super glas,lijepo pjeva,lijep je i on,jednostavno je idealan profil pobjednika OT
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
n&n@
Administratorka
Administratorka
n&n@


Broj komentara : 188
Join date : 2008-11-13
Age : 28
Mjesto : Beograd

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 6:36 pm

pa ok je decko, dobro peva... i dosta me podseca na Toseta!
Na vrh Go down
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 28

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 7:55 pm

Tijana & Sajko (citat):
Mislim da je naslednik Tošeta Proeskog, nazdravlje njemu. XD Zaista je vrhunski pjevač i ima dobre izglede da pobijedi. I mnogo je lud. XD
Na vrh Go down
rebelde_way_girl

rebelde_way_girl


Broj komentara : 13
Join date : 2008-11-13

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 10:22 pm

n&n@ (citat):
pa ok je decko, dobro peva... i dosta me podseca na Toseta!
Na vrh Go down
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 28

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 11:38 pm

predobro pjeva i ja mislim da ce on pobjedit na OT
Na vrh Go down
n&n@
Administratorka
Administratorka
n&n@


Broj komentara : 188
Join date : 2008-11-13
Age : 28
Mjesto : Beograd

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 1:07 am

pa prosla je 6 ili 7 gala a on uvek ima najvise glasova!
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:44 pm

pa narawno,uostalom ja imam divno misljenje o njemu,da nemam ne bi pravila forum o njemu
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
Anchy
Moderatorka
Moderatorka
Anchy


Broj komentara : 35
Join date : 2008-11-14

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 10:33 pm

alexandar,sta reci.........iz nedelje u nedelju on je miljenik publike,a kolko znam publika odluciuje pobednika........xD
ovako alexandar ima prelep glas,svaka pemsa koju odpeva lezi mu...ne bi imala nista protiv da pobedi,jer je on jedan od mojih favorita.....
Na vrh Go down
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 28

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 11:59 pm

Anchy (citat):
alexandar,sta reci.........iz nedelje u nedelju on je miljenik publike,a kolko znam publika odluciuje pobednika........xD
ovako alexandar ima prelep glas,svaka pemsa koju odpeva lezi mu...ne bi imala nista protiv da pobedi,jer je on jedan od mojih favorita.....
Na vrh Go down
$zmaj$

$zmaj$


Broj komentara : 19
Join date : 2008-11-20
Age : 28

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:32 pm

TOSE NO2
Na vrh Go down
*Nesie*

*Nesie*


Broj komentara : 9
Join date : 2008-12-12
Age : 30
Mjesto : Sisak (Hrvatska)

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 12:59 am

Ovako on je predobar, nemam rijeci...
Sigurno pobjeđuje...
Jako me pojeca na Tošuu..
sVAKA MU cast on je POBJEDNIK <3
Na vrh Go down
*Maria*

*Maria*


Broj komentara : 5
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Pitomača,Hrvatska

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 2:50 pm

ON JE NAJLJEPŠI, NAJSLAĐI I NAJZABAVNIJI DEČKO ANĐEOSKOG GLASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ON JE POBJEDNIK.....
P.S. SVIMA ......
Na vrh Go down
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 2:11 pm

A sta reci za Aleksandra Smile .....mislim, svi oni koji su na ovom forumu su iz jednog razloga...da pricaju o Aleksandru Smile .....jer je on najbolji...bar po meni... Navijala sam za njega....i ako nije pobedio Crying or Very sad (jako mi je zao zbog toga)ali on je za mene pobednik Smile ... jako je dobra osoba,prijatelj takodjer,to mogu potvrditi ostali studenti Smile ....ustvari mogu svi da potvrde..jako simpatican,sladak a iznad swega jako dobro peva....i ubedjena sam da ce uspeti u swojoj karijeri..mada je on napravio prvi korak ka swom uspehu..ucestovajuci u OT... Smile ......
(ja ga obozavam ka i svi njegovi obozavatelji,a verujem da ih ima mnogo....) give heart Smile
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 4:46 pm

slažem se u potpunosti s mirjanom....svi ga volimo..mislim svi me zafrkavaju zato jer sam hrvatica a volim makedonca...isto kao i za tošu...volim ih obojicu.... give heart give heart ...navijala sam za njega od početka ot....ima odličan glas i stas naravno...ajmeeee najviše volim osmijeh...ali nesalžem se kad neko kaže da je isti toše jer se nikad neće rodit toše no2.....crvena boja...boja ljubavi I love you I love you ...ajd pusssssaaaaaaa
evo moj msn
antonija0307@hotmail.com pa nek mi neko pošalje ak ima nekaj o njemu ili njegove pjesme(Obrade bar za sad)sam nek mi kaže da je s foruma
http://makedonskiangelii.blog.hr/
eto i moj blog o toši i aleksandru pa ko hoće neg pogleda i komma.jel treba kaj dodat i tak.... give heart
Na vrh Go down
alexow fan

alexow fan


Broj komentara : 15
Join date : 2009-01-09

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:19 am

NAJLEPSI DECKO OD SWIX NA AKADEMIJI..
MEDENJAK MOJ!!!
Na vrh Go down
alexow fan

alexow fan


Broj komentara : 15
Join date : 2009-01-09

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 4:34 am

THE BEST!!!
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 1:20 pm

yes...............volimo ga sviiiiiiiiiiiiiiii
svi na ovom forumu dijelimo ista mišljenja
Volim osmijeh tvoj bas dobro ti stoji
jos ti bolje stoje poljupci moji
ma kriv je meni svako
kom smijes se ti, moja ljubavi
aleks i toše
2 najljepša osmijeha na svijetuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Na vrh Go down
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:03 pm

Extra je.... Bio je najbolji, a i najlepsi u OT. Jako mi je zao sto nije pobedio.
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 10:26 pm

više nisam u kazni wee :wow:

isse
moram proć s 5 da bi mogla doć u makedoniju na par dana
baš su mi starci divni nemogu mi san ispunit:lol!: Sad
lol
alex volim teeeeeeeee give heart
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 4:41 pm

e ljudi
eo moj blog

pa svratite
dajte neke ideje
http://makedonskiangelii.blog.hr
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:50 pm

AHH DNS JE TOŠIN ROĐENDAN LJUDI.......
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 12:50 pm

AHH ALEKSSSSSSSSSSSSSS
SAKAM TE
PUSSA
Na vrh Go down
Sponsored content





Sta mislite o njemu??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta mislite o njemu???   Sta mislite o njemu??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta mislite o njemu???
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sta mislite o njegovom fizickom izgledu?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~_*~_*~Aleksandar Belov~_*~_*~ :: Vasa misljenja o njemu...-
Idi na: