Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 10:34 pm

Na žalost cijele Makedonije i njegovih fanova s Balkana,ocekivani pobjednik nije bio Aleksandar Belov
Već Adnan Babajić.Prvo su ispali Nina i Danijel,pa nas Aleksandar i onda je takmicenje ostalo između
Bosne i Bosne (moje drzave).Ostali su Vukašin (Sanski most) i Adnan Babajić (Živinice) i Adnan je Pobjedio!!!Meni je iskreno žao što Aleks nije pobjedio,ali mi je mnogo drago zbog Adnana,i on se trudio kao i svi i zasluzio je pobjedu.Pobjedio je fer,jer su svi glasali,ne samo iz BiH,već i Srbije
Hrvatske i ostalih država koje su učestvovale,mada je najvećiu broj glasova stigao iz BiH i Hrvatske.
Nemamo šta da se ljutimo,sve je bilo fer,samo možemo reći da su svi oni zvijezde,nema izuzetaka.
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 1:13 am

I love you Meni je jako zao sto Aleksandar nije pobedio,na neki nacin swi su mi govorili kako to da navijas za makedonca a ne za swog....Veoma lako..u nekim trenutcima nije mi se swidjalo Adnanovo ponasanje...puno ruznih izjava....dok je Aleksandar...ma ne znam....kako da objasnim....draza mi je osoba,ne samo to vec je izvrstan pevac..trudio se..ne kazem da drugi nisu,vec nekako probudio je nesto u meni da pozitivno razmisljam,da swako moze da bude dobar u necemu sto voli i za sta je talentovan...naprimer...probudio je zelju u meni da se borim u zivotu...da ne odustajem...od sna....tako je i on....borio se i dosao do finala.... Like a Star @ heaven on je za mene velika zwezda. Like a Star @ heaven ..pa cak moglo bi se reci i uzor...ta njegova dobrota,iskrenost i pozitivno razmisljanje I love you samo takav..ostani....
Na vrh Go down
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 1:10 pm

I meni su to govorili... A to mi je jako glupo... Kakve to veze ima? Pa svi smo isti bez obzira na nacionalost, boju koze i sl... Ja mislim da je to bilo namesteno, a po mojoj proceni finalisti bi trebali da budu Aleksandar i Vukasin... Slazem se ovo sto si rekla za Aleksandra. Razocarala sam se u mnogo osoba, mislila sam da vise nema dobrih ljudi, ali iako ga licno nisam upoznala, procenila sam da je Aleksandar divna osoba, samo kad ga vidim osecam neku unutrasnju snagu... Inace, ja sam po prirodi nesigurna u sebe, a on mi je pokazao da treba verovati, boriti se, imati samopouzdanje...
Na vrh Go down
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 3:38 pm

Like a Star @ heaven Nemogu reci da je namesteno to sto je Adnan..pobedio...on je takodjer izbvrstan pevac...ali nije mi se swidjalo u nekim trenutcima njegovo ponasanje.....takodjer mogu reci da su swi imali pojednake sanse da pobede..a to sto je moj favorit od pocetka bio Alekandar nema nikakve veze...ja njega smatram jakom dobrom osobom...pevacem...i bilo mi je zao sto nije bio prvi...ali Boze moj..zivot ide dalje..... ali sta ce se... ja sam ipak navijala za makedonca..jer mogu reci da su oni jako dobri ljuti..imam dosta prijatelja....iz makedonije...i Aleks je zaslusio da predstavlja svoju zemlju na evrosongu...i sigurno cu navijati za njega.. Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 4:46 pm

ISKRENO MENI SE ADNAN UOPĆE NIJE SVIĐAO
SKROZ SAM PROTIV NJEGA:(SadSad
I MISLIM DA JE NAMJEŠTENO JER AKO
JE NEKO FAVORIT 13 TJEDANDA
NA KOJU FORU LJUDI NE GLASAJU
ZA NJEGA U FINALU
A ŽAO MI JE
I KAKO JE REKLA MIRJANA ALEKS ZASLUŽUJE
PREDSTAVLJATI MAKEDONIJU
NA EUROSONGU
I NAVIJAĆEMO ZA NJEGA

I love you I love you I love you
Na vrh Go down
aleksandar...te sakam
Moderatorka
Moderatorka
aleksandar...te sakam


Broj komentara : 59
Join date : 2009-01-03
Age : 32

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 4:47 pm

ma svi su oni zvijezde
ali je aleksandar za mene najveća zvijezda
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven give heart
Na vrh Go down
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 9:03 pm

Like a Star @ heaven da...aleks je za swe koji su na ovom forumu najveca zwezda...... Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:12 pm

Tako je!
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:34 pm

i ja sam ocekivala aleksovu pobjedu,i naravno bila sam sokirana kad je ispao iz zadnje runde,a li mislim da nista nije namjesteno,adnan je dobio glasove gotovo svake osobe iz BiH,dosta glasova iz Hrvaske i Srbije i 5% iz Makedonije i Crne gore,tako da se nema sta čudit,a inače super pjeva,nemam nista protiv njega osim psovki,ali kao pjevaca nemam nista protiv osim da nauci engleski,koji je poceo uciti
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 11:43 pm

Like a Star @ heaven swaka cast......to ako obozavam aleksandra...neznaci da govorim o tome da je adnanova pobeda bila lazna..pa zivim u Bosni..swi su ga podrzavali....dobro ne ja..ja sam za Aleksandra...covek dobro peva....ma swako je bio blizu pobedi........ ali ipak obozavam ALEKSANDRA.......i ako nije pobedio......... Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 28

i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitimeWed Jan 21, 2009 8:17 pm

aleksandar...te sakam (citat):
ISKRENO MENI SE ADNAN UOPĆE NIJE SVIĐAO
SKROZ SAM PROTIV NJEGA:(SadSad
I MISLIM DA JE NAMJEŠTENO JER AKO
JE NEKO FAVORIT 13 TJEDANDA
NA KOJU FORU LJUDI NE GLASAJU
ZA NJEGA U FINALU
A ŽAO MI JE
I KAKO JE REKLA MIRJANA ALEKS ZASLUŽUJE
PREDSTAVLJATI MAKEDONIJU
NA EUROSONGU
I NAVIJAĆEMO ZA NJEGA

I love you I love you I love you


Nemora znacit da je namjesteno.
Bosanci su cuvali kredit za posljednje finale.
A makedonci nisu bas bili uz njega kad je najpotrebanije(jesu neki).
I ja uopste nemislim da je nastimano.Dobar je pjevac kao i Aleksandar i svi ostali ukucani.


I nemoj spamovat:Pises post za postom.
Na vrh Go down
Sponsored content





i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!   i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
i POBJEDNIK Je Adnan Babajić!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Saradnja s Merlinom I Joksimovicem (Adnan Babajić)
» Adnan

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~_*~_*~Aleksandar Belov~_*~_*~ :: Vijesti-
Idi na: