Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 drustvo i prijatelji

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

drustvo i prijatelji Empty
KomentarNaslov komentara: drustvo i prijatelji   drustvo i prijatelji Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 8:54 pm

Da li verujete da pravih prijatelja ima mnog?????kome mozete reci swe...
Na vrh Go down
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

drustvo i prijatelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: drustvo i prijatelji   drustvo i prijatelji Icon_minitimeTue Jan 13, 2009 7:15 pm

Pa i ne bas... Danas je tesko naci pravog prijatelja, uglavnom se neko sa nekim druzi iz interesa... Mada, postoje pravi prijatelji, a njih je manje...
Na vrh Go down
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

drustvo i prijatelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: drustvo i prijatelji   drustvo i prijatelji Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:30 am

pa da..i to sto kazes....ali ja naprimer imam jednu najbolju drugaricu i druga...kojima swe govorim..pa cak moj najbolji prijatelj mi je bio momak.....to je bas za nepovjerovati.. Mogu reci...da ja verujem u to ... posle raskida moze biti prijateljstvo..jer prijatelji uvek dobro dodju... I treba razlikovati izmedju pravih prijatelja i drugova(drugarica),pravigh drugova mozes imati dosta...ali samo jednog ili dva najbolja prijatelja...... I love you give heart
Na vrh Go down
Sponsored content





drustvo i prijatelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: drustvo i prijatelji   drustvo i prijatelji Icon_minitime

Na vrh Go down
 
drustvo i prijatelji
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijatelji nakon raskida?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: Aleksandar off :: Drustvo i prijatelji-
Idi na: