Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Hey @-----

Go down 
3 posters
AutorPoruka
*Maria*

*Maria*


Broj komentara : 5
Join date : 2009-01-01
Age : 30
Mjesto : Pitomača,Hrvatska

Hey   @----- Empty
KomentarNaslov komentara: Hey @-----   Hey   @----- Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 2:20 pm

Zovem se Maria i dolazim iz malog mjesta u Hrvatskoj, koje će uskoro postati grad,nadam se:)
Na ovaj forum sam se registrirala samo zato šro mislim da je Aleksandar jedna velika pjevačka zvijezda s jako dobrim glasom
Jednostavno obožavam svaki njegov nastup i sve što je vezano uz njega
Volim gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mada nije pobjedio pred sobom ima veliku karijeru u to sam sigurna...
Šaljem pusu svima koji misle isto što i ja... a i onima koji ne misle...hehe
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Hey   @----- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hey @-----   Hey   @----- Icon_minitimeTue Jan 06, 2009 10:26 pm

welcome,ako mozes da postavis avatar bilo bi super,ides na profil i tamo na avatar,pa na browse da nades sliku iz svog kompa pa na send
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 29

Hey   @----- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hey @-----   Hey   @----- Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 5:19 pm

Nery (citat):
welcome,ako mozes da postavis avatar bilo bi super,ides na profil i tamo na avatar,pa na browse da nades sliku iz svog kompa pa na send
Na vrh Go down
Sponsored content





Hey   @----- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hey @-----   Hey   @----- Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Hey @-----
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~!~Welcome~!~ :: ~!~!~ Predstavite se ~!~!~-
Idi na: