Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cao!!!!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

Cao!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Cao!!!!   Cao!!!! Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 7:42 pm

cAo!!! Ja sam Mirjana....imam 15 godina sad ce mi 16...Zivim u Bosni i Hercegovini..U Banja Luci....Idem u srednju ekonomsku skolu...treniram tenis...a u slobodno vreme...koje imam volim pevati...volim se sto vole mladi..zabavu...a narocito ko i svi ostali na ovom forumu pratila sam OT..I fan SAM Aleksandra....navijala sam za njega...najbolji je...veoma dobra osoba..a pre sewga dobro peva...kissic
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Cao!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao!!!!   Cao!!!! Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 9:06 pm

welcome
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

Cao!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao!!!!   Cao!!!! Icon_minitimeWed Jan 07, 2009 11:05 pm

nadam se da cemo se slagati...i trudicu se da budem redovno.....jer imam puno obaveza zbog tenisa....bubac
Na vrh Go down
***LeA***
Administratorka
Administratorka
***LeA***


Broj komentara : 263
Join date : 2008-11-13
Age : 29

Cao!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao!!!!   Cao!!!! Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:01 pm

wlc
Na vrh Go down
Sponsored content





Cao!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cao!!!!   Cao!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cao!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~!~Welcome~!~ :: ~!~!~ Predstavite se ~!~!~-
Idi na: