Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:07 pm

Dečko specifičnog osmjeha,šarmantni Makedonac Aleksandar Belov na neki način je obilježio nedovno završeni serijal Operacija Trijumf.On je iz nedjelje u nedjelju bio favorit publike s najviše osvojenih glasova,no u borbi sa Bosancima, Adnanom i Vukašinom,nije imao sreće.Ali ipak i treće mjesto je zavidan uspjeh.Na samom početku našeg razgovora zamolio nas je da polahko pričamo kako bi nas bolje razumio,ali da mu ne zamjerimo ako ubaci pokoju makedonsku riječ.No,za tim nije bilo potrebe jer je lijepi Makedonac tečno pričao na anšem jeziku.
*Lični pečat
Na pitanje da li je zadovoljan postgnutim, kazao je:

"Zar stvarno mislite da mogu da budem nezadovoljan?Cijelog života sam sanjao da mi se desi nešto ovako.Ostvario sam svoj san,postao sam muzićka zvijezda,pjevao sam pred ljudima koji su uzvikivali moje ime,dobit ću pjesmu ići ću na turneju,pruža mi se mogućnost da predstavljam svoju zemlju na Eurosongu...
Pored svega toga potpuno je nevažno da li sam pobjedio ili nisam."


Kazao je još da mu pobjeda i nije bila tako važna.Njegov prioritet bio je da sebe,ali i svoju zemlju predstavi u najboljem mogućem svijetlu,što misli da je i napravio.Tokom boravka na akademiji svi su ga poredili sa Tošetom Proeskim,što zbog temperamenta,što zbog načina pjevanja.Njega smatra najvećim umjetnikom sa ovih prostora i to će,kaže,zauvijek ostati.

"Što se tiče poređenja,mogu da kažem da mi je čast,ali to je također veliko opterećenje.Tokom svoje karijere ću se truditi da ostavim lični pečat,jer nijedna kopija nije napravila uspjeh."

U svojoj daljoj karijeri Belov planira nastaviti u pop fazonu.
Misli da mu taj pravac najbolje leži i zašto bježati od toga.Ali o samostalnoj karijeri tek će početi razmišljati po završetku turneje koaj slijedi sa studentima Operacije Trijumf.
Dvadesetojednogodišnji Makedonac nije krio oduševljenje što se na samom početku karijere našao na sceni sa velikim imenima naše,ali i svjetske scene poput Shakis Rouvasa.No ,ipak se najviše radovao Emini Jahović.


"Moja prva radost u kući je bila Karolina.Čast mi je bilo pjevati sa njom i sa svim ostalim.Sa Shakijem sam imao fenomenalan nastup na koji sam ponosan,ali eto,valjda se dalo primjetiti da je najveća radost bila dolazak Emine Jahović-sa smiješkom dodaje Aleksandar."

Mladi Belov je pričao o svojim ljubavima na akademiji.Kaže,zaljubljive je prirode pa se tokom ta tri mjeseca koliko je bio na Košutnjaku zaljubio više puta.

"Zaljubio sam se barem osam,devet puta.No kako seu ispadale tako sam ih i ja križao i pronalazio druge.Na kraju su ostale Nina i Ana.Teško mi je bilo izabrati..."
*Kežual rileks

Iako su neki studenti probali isprovocirati nekoliko puta to im nije pošlo za rukom.

"Ja sam kežual rileks tip.Mene ne mogu isprovocirati.Svi su mi dragi,neko više,neko manje.Nisam mogao dozvoliti da nečiji loš momenat pokvari naše odnose,zato sam ignorisao neka zadirkivanja i provokacije."

A na pitanje da li će se zbog karijere možda preseliti u Beograd ili će ostati u Makedoniji,Belov veli:

"Radit ću sve što mi kažz (osmijeh)...Ali volio bih da ostanem u Makedoniji."
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
mirjana93
Moderatorka
Moderatorka
mirjana93


Broj komentara : 72
Join date : 2009-01-01
Age : 31
Mjesto : Bosna i Hercegovina-Banja Luka

Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 3:45 pm

wau.....sta reci....jojjj zaljubljive je prirode.......idem u makedoniju... Laughing salim se.....ma swatkis je....
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:15 pm

sorry na pravopisnim greškama,ja sve ovo morala napisati iz novina
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 9:54 pm

Ma nema veze, hvala sto si napisala...
Na vrh Go down
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 11:24 am

nema na cemu
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
Sponsored content





Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)   Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Na akademiji sam se zaljubio osam,devet puta (Expres)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~_*~_*~Aleksandar Belov~_*~_*~ :: Vijesti-
Idi na: