Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nisam ja za minjake (Ana)

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Nisam ja za minjake (Ana) Empty
KomentarNaslov komentara: Nisam ja za minjake (Ana)   Nisam ja za minjake (Ana) Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 10:16 pm

- Život mi se nije promenio, bar nemam osećaj da je tako. Jedino kada vidim neke članke na internetu, moje slike, nastupe, kao da to nisam ja. Ne mogu da verujem, kao da je to neko drugi, ma kao da je to neki drugi život tamo - počinje priču za „Blic" Ana koja se po završetku serijala vratila kući, ali taj odmor će kratko trajati. Ana se plasirala u finale „Dore", te je uskoro očekuju pripreme.

- Na „Dori" ću nastupati sa pesmom „Mrzim spore stvari" koju su uradili Miro Buljan i Nenad Ninčević. Prezadovoljna sam pesmom, slatka je, vrcava i meni se baš sviđa. Jedva čekam da se predstavim hrvatskoj publici, ali ne očekujem pobedu, ne idem na to - kaže Ana koja će se na „Dori" takmičiti protiv nekadašnjeg sustanara Igora Cukrova, ali kaže da tu nema rivalstva već samo prijateljstva.

Iako su svi primetili da joj kratke haljine savršeno stoje, Ana svoj jedinstven stil neće promeniti.

- Neeeee, neću nositi šorceve. To je samo bio eksperiment. Nije to za mene. Nisam ja za miniće, nemam želju da nosim ultrakratko. Više sam za otkačeni stil, pa od malih nogu nosim blesave stvari - odlučna je Ana koja će se uskoro zbog muzičkih planova preseliti u Beograd.

- Još ne znam kada dolazim u Beograd, ali preseliću se zbog priprema za kompilaciju, turneju... Preseljenju se radujem zato što ću ponovo biti sa ljudima koje sam zavolela, zato što ćemo se družiti, ali volela bih da moju karijeru gradim i u Hrvatskoj i u Srbiji - ističe Ana koja će u februaru zajedno sa takmičarima krenuti na veliku turneju po bivšoj Jugoslaviji.

- Mislim da ćemo se svi skupa slagati mnogo bolje. I pre ulaska na akademiju svi smo se super družili, a kada smo ušli u kuću, stisli smo se u sebe - kaže srećno Ana.

Ona je na poslednjoj gali izvela pesmu „Preživeću" koja je naišla na veliki uspeh.

- Ta pesma je veoma emotivna. Kako je dobar osećaj kada pevaš svoju pesmu! Ne mogu da verujem da se to desilo. Ja sam do sada pevala tuđe pesme, ali ovo je nešto moje - priča Ana.

Tokom njenog boravka u kući, većina izvođača koji su nastupali na gala večerima složili su se da će Ana biti zvezda.

- Baš mi je drago što ljudi veruju u mene, to je samo plus i nateraće me da radim na sebi, da ih ne razočaram. Zaista sam osetila napredak nakon tri meseca na akademiji i planiram da nastavim sa časovima plesa, pevanja. Moram da radim na sebi.
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
ANAHI

ANAHI


Broj komentara : 42
Join date : 2009-01-09

Nisam ja za minjake (Ana) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nisam ja za minjake (Ana)   Nisam ja za minjake (Ana) Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 11:29 am

Ana je super... Nadam se da ce ona ili Igor pobeditu...
Na vrh Go down
 
Nisam ja za minjake (Ana)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~_*~_*~Aleksandar Belov~_*~_*~ :: Vijesti-
Idi na: