Aleksandar Belov
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar Belov

Forum o najslađem dečku iz Operacije Trijumf Aleksandru i njegovom putu ka zvijezdama.
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Danijel

Go down 
AutorPoruka
Nery
Administratorka
Administratorka
Nery


Broj komentara : 412
Join date : 2008-11-10

Danijel Empty
KomentarNaslov komentara: Danijel   Danijel Icon_minitimeMon Jan 26, 2009 1:08 pm

Mnogo mu nedostaje euforija sa akademije, posebno „Gala večeri", ali polako se privikava na „spoljni" svet. Naglašava da mu je najveća želja da snimi album. Osim pevačkim talentom, Danijel je skrenuo pažnju na sebe i impulsivnim ponašanjem, zbog čega su mu mnogi prikačili epitet najkontroverznijeg studenta na akademiji.

- Još mi se nisu slegli utisci i verovatno nekih stvari još nisam svestan - kaže za „Novosti" Danijel Pavlović. - S druge strane, lep je osećaj kada vam ljudi prilaze na ulici i traže autograme. Drago mi je da su me zavoleli i kao pevača i kao ličnost, ali sigurno ima i onih kojima nisam bio simpatičan.

* Da li je trijumf Adnana Babajića za vas iznenađenje?
- Drago mi je što je Adnan pobedio, on je izuzetan momak i pred njim je sjajna karijera.

* Dogurali ste do finala. Jeste li se nadali pobedi?
- Nisam igrao na tu kartu, ali bih slagao kada bih rekao da mi ne bi bilo drago da sam pobedio. Čak sam mislio da ću biti izbačen već posle prve nominacije.

* Na akademiji ste imali naklonost žirija, koji je hvalio vaš talenat, ali je bilo i primedbi na račun vašeg ponašanja.
- Stojim iza svakog svog postupka i apsolutno sam ponosan na svoje ponašanje. Nisam se libio da plačem kada mi se plakalo, da se smejem kada mi je bilo do toga i da svima u lice kažem ono što mislim. Nisam išao po kuloarima i ogovarao, kao što su to mnogi radili. Iznosio sam svoje mišljenje javno i vrlo direktno u lice svakom sagovorniku. A kad bi me neko „potkačio", branio sam svoje mišljenje i stav, što su drugi protumačili kao svađu.

* Sa kim ćete od kolega sa akademije „Operacije Trijumf" ostati u kontaktu i sa kim biste želeli da sarađujete?
- Sticajem okolnosti ostaću u kontaktu sa svima, jer smo sada jedna velika porodica koja treba da sarađuje. Osobe koje su mi veoma drage su Sajko, Milica, Adnan, Aleksandar, Kristijan, Antonija, Igor Cukrov. Sigurno sam nekoga zaboravio, ali ovi ljudi su mi baš OK.

* Kakvi su vam planovi?
- Ekskluzivac sam „Emoušna". Oni znaju šta će i kako dalje sa nama. Zasad samo znam da je u planu snimanje
kompilacije. Moja pesma je skoro gotova i uskoro bi trebalo da uradim i spot. Posle toga kreće turneja po republikama bivše Jugoslavije.

* Nedavno je objavljeno da ćete sa Milicom Majstorović iz „Operacije Trijumf" nastupiti na „Beoviziji", sa pesmom Marine Tucaković...
- Ne znam ništa o tome i zato ne bih ni komentarisao. Voleo bih, naravno, da nastupim na jednom takvom festivalu. To bi za mene bila velika čast.

* Da li mislite da biste mogli da ponovite uspeh vaše sestre Marije Šerifović?
- Ne razmišljam o tome. Želim da gradim sopstvene uspehe.

* Da li ste se čuli sa njom po izlasku sa akademije?
- Naravno, čujemo se. Marija i ja smo u korektnim odnosima.

* Kakva je Marija kao sestra?
- Nikad nismo imali naročito prisan odnos, budući da nismo rođeni brat i sestra.

* Dok ste bili na akademiji Marija je izjavila da je izuzetno ponosna na vas...
- To je lepo. To kako peva i šta je uradila za ovu zemlju je za svako poštovanje. Svaka joj čast! Marija je devojka čarobnog glasa. Nadam se da će napraviti svetsku karijeru.

* Još dok ste bili na akademiji saradnju su vam ponudili i Marina Tucaković i Tonči Huljić... Sa kim biste još voleli da sarađujete?
- Sa Aleksandrom Kovač, Željkom Joksimovićem, Aleksandrom Radović, da pevam sa Ivanom Negativ... Takođe bih voleo da pevam pesme koje su u ar-en-bi fazonu, soul i crnačke balade.

* Mnogi studenti su bili iznenađeni kada su otkrili da posle tuširanja mažete mleko za telo...
- Pa, nisam sišao s brda. Mislio sam da to svi rade, ali očigledno sam se prevario. Možda neko maže svinjsku mast, stvarno ne znam.

ĐE SI, KRALJU?

* KAKO izlazite na kraj s fanovima?
- Saleću me iza svakog ćoška, zovu telefonom... Jedna devojka mi je rekla da me voli najviše na svetu i da bez mene ne može da živi, a pri tom je i ne poznajem. Bilo je raznih komentara. Recimo, jedan momak mi je na „Fejsbuku" napisao: „Pa, đe si ti kralju, kad ćeš opet na televiziju? Ne mogu da izdržim, nema te nedelju dana".


SUSRET S IDOLOM

* NEDAVNO ste upoznali Aleksandru Kovač.
- Priželjkivao sam taj susret punih 13 godina. Ostavila je divan utisak na mene. Normalna je, iskrena i komunikativna, kao što sam i pretpostavio. Pošto sam bio toliko oduševljen kada smo se prvi put čuli telefonom, rekla mi je da ne plačem i da ne vrištim kao da sam pao s kruške. Pozvala me na kafu, tako da smo se videli posle nekoliko dana. Sedeli smo i pričali više od dva sata. Rekla je da će napisati baladu za mene. Odrastao sam uz njenu muziku. Nadam se da ću uskoro upoznati i Kristinu.

SLIČNOST

* MNOGI su uočili veliku fizičku sličnost između prošlogodišnjeg pobednika „Evrosonga" Rusa Dime Bilana i vas...
- Pa, to je stvarno veliki kompliment (smeh). Što se pobedničke pesme sa prošlogodišnjeg „Evrosonga" tiče, moram da kažem da mi se nije naročito dopala. Svim srcem sam navijao za Jelenu Tomašević i iskreno se nadao da će da pobedi.
Na vrh Go down
http://aleksandar-belov.niceboard.net
 
Danijel
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Danijel
» Danijel

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Aleksandar Belov :: ~_*~_*~Aleksandar Belov~_*~_*~ :: Vijesti-
Idi na: